C – PURE KLAPP

Opis zabiegu

  • Cena 260 zł
  • Czas zabiegu 1,5h

Dostarczanie skórze znacznej ilości czystej, stabilnej witaminy C poprzez preparaty kosmetyczne otwiera możliwość podjęcia ukierunkowanej walki z destrukcyjnym działaniem zanieczyszczonego środowiska i promieniowania słonecznego na warstwę naskórka oraz błony komórkowe.
Wykorzystanie estru kwasu askorbinowego w programie pielęgnacyjnym C PURE przynosi spektakularne efekty w profilaktyce i zwalczaniu oznak starzenia się cery. Skojarzenie kompleksu witamin sprzyjających zdrowiu i urodzie wraz z wyciągami roślinnymi intensyfikuje działanie witaminy C oraz podnosi walory zabiegu.
Działa nawilżająco, uszczelnia naczynia krwionośne, ujednolica zmiany barwnikowe oraz działa dezaktywująco na bakterie trądzikowe. Stymulacja biosyntezy kolagenowej pozwala skórze wyglądać gładko, delikatnie i młodo. Zabieg C PURE marki KLAPP Cosmetics chroni i w widoczny sposób przeciwdziała uszkodzeniom skóry, które powstają poprzez coraz bardziej agresywne działanie środowiska i ekspozycję na słońce. Wartościowe olejki i substancje nawilżające sprawiają, że skóra wraca do równowagi. Wysoko skoncentrowana witamina C w tym zabiegu poprawia wygląd skóry na długi czas.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Przygotowanie skóry do zabiegu czyli jej oczyszczenie mleczkiem z pokrzywą, wyciszenie oraz zabezpieczenie najbardziej wrażliwych obszarów na twarzy.

Peeling przy pomocy dwuskładnikowego preparatu i przygotowanie skóry do kolejnego etapu.

Użycie neutralizatora, który łagodzi podrażnienia, neutralizuje pH, chroni naskórek poprzez nawilżenie oraz jego pielęgnację.

Nałożenie dwufazowej maski o silnym działaniu naprężającym. Dla pełniejszego efektu, kosmetolog nakłada ją zgodnie z przebiegiem linii mięśni.

Masaż klasyczny na skórę: twarzy, szyi i dekoltu przy użyciu RELAXING CREAM.

Efekty zabiegu

  • odzyskuje blask,
  • staje się wyraźnie odmłodzona,
  • poprawia się jej koloryt,
  • zmienia się poziom jej nawilżenia na optymalny.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Wypróbuj także inne zabiegi odmładzające, które pozwolą ci cieszyć się młodą i piękną skórą.

Zabiegi odmładzające Kraków

Mezoterapia bezigłowa

Mikrodermabrazja Kraków

Mikrodermabrazja diamentowa

Dermapen ukłucia odmładzające

Dermapen MYM

Karboksyterapia Kraków

Karboksyterapia

Zadzwoń po poradę lub umów się na konsultację 500 767 457 Cennik

Cennik

1 zabieg twarz + szyja + dekolt 260 zł
4.9 z 24 głosów
2018 Gabinet Kosmetologii Katarzyna Korab | Polityka prywatności