DermaPen zabiegi Kraków – zaawansowana stymulacja skóry

Opis zabiegu

 • Cena od 290 zł do 450 zł
 • Czas zabiegu 60 min

Mezoterapia mikroigłowa to skuteczny zabieg upiększający. Urządzenie Derma Pen MyM do wykonywania zabiegów w Krakowie wyposażone jest w moduł zawierający mikro-igły, które kontrolowanie uszkadzając skórę, powodują uruchomienie procesów złuszczania, regeneracji i produkcji kolagenu oraz elastyny. Kontrolowana precyzja pozwala na intensywniejszą stymulację z jednoczesnym szybszym procesem regeneracji komórek skóry i odbudowy jej struktury. Dodatkowo w trakcie zabiegu aplikowane są preparaty, które przenikają w głąb skóry wspomagając jej odbudowę i poprawiając nawilżenie i odżywienie. Kuracja tą metodą łączy w sobie działanie mezoterapii i laserów frakcyjnych. z tego powodu jest to obecnie jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów wykonywanych w celu uzyskania efektów odmłodzenia i ujędrnienia skóry.

Zabiegami w wykorzystaniem DermaPen możemy wygładzić zmarszczki, zniwelować pory skóry,  poprawić napięcie i elastyczność, świetnie radzi sobie z bliznami potrądzikowymi i przebarwieniami. Jest to szybki, prosty sposób do poprawy kondycji skóry i do jej odmłodzenia. Zabiegi najlepiej wykonywać w serii 3 zabiegów w odstępach 3-4 tygodnie. Zabieg trwa od 30 do 60 min, skórę znieczulamy kremem, następnie dezynfekujemy.

Po naniesieniu na skórę odpowiedniego preparatu dobranego do rodzaju skóry i leczonego problemu, wykonujemy kilka pasaży celem jak najdokładniejszego pokrycia leczonych powierzchni. W trakcie zabiegu widoczne jest równomierne zaczerwienie skóry, z możliwością punktowego krwawienia. Mimo głębokiego nakłuwania do 2,5 mm, nie dochodzi do powstawania krwiaków i siniaków. Po zabiegu stosujemy maskę ochronną, lub odpowiednie nanomaski, które dzięki właściwościom przyspieszającym gojenie skóry łagodzą zaczerwienienie i obrzęk bez hamowania stanu zapalnego. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może odczuwać ciepło i lekkie pieczenie. Następnego dnia skóra może być zaróżowiona, napięta, jak po lekkim oparzeniu słonecznym. Po 3-4 dniach może pojawić się delikatne złuszczanie naskórka. Zarówno po samym zabiegu jak i w kolejnych dniach stosuje się preparaty kontrolujące i przyspieszające regeneracje skóry, np. Zinalfat Po ok 7 dniach widoczne są pierwsze efekty terapii. Ostateczne wyniki widoczne są po miesiącu od zakończenia leczenia. Zapraszamy na bezpłatne konsultację, jeśli masz pytania odnośnie zabiegu zapraszamy do kontaktu

Przeciwwskazania

 • Choroby układu krążenia
 • Stany zapalne
 • Łuszczyca
 • Trądzik ropny
 • Wypełniacze i botoks
 • Opalanie i sauna
  w ciągu 3 dni przed zabiegiem
 • Znamiona
 • Brodawki
 • Opryszczka
 • przyjmowanie antybiotyków

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Wypróbuj także inne zabiegi odmładzające, które pozwolą ci cieszyć się młodą i piękną skórą.

CKLAPP

C – PURE KLAPP

Mikrodermabrazja Kraków

Mikrodermabrazja diamentowa

Karboksyterapia Kraków

Karboksyterapia

Zabiegi odmładzające Kraków

Mezoterapia bezigłowa

Zadzwoń po poradę lub umów się na konsultację 500 767 457 Cennik

Cennik

okolice oczu 200 zł
twarz 350 zł
twarz + szyja 400 zł
twarz + szyja + dekolt 490 zł
5 z 118 głosów
2018 Gabinet Kosmetologii Katarzyna Korab | Polityka prywatności