DermaPen zabiegi Kraków – zaawansowana stymulacja skóry

Opis zabiegu

 • Cena od 300 zł do 460 zł
 • Czas zabiegu 60 min

Mezoterapia mikroigłowa to skuteczny zabieg upiększający. Urządzenie Derma Pen MyM do wykonywania zabiegów w Krakowie wyposażone jest w moduł zawierający mikro-igły, które kontrolowanie uszkadzając skórę, powodują uruchomienie procesów złuszczania, regeneracji i produkcji kolagenu oraz elastyny. Kontrolowana precyzja pozwala na intensywniejszą stymulację z jednoczesnym szybszym procesem regeneracji komórek skóry i odbudowy jej struktury. Dodatkowo w trakcie zabiegu aplikowane są preparaty, które przenikają w głąb skóry wspomagając jej odbudowę i poprawiając nawilżenie i odżywienie. Kuracja tą metodą łączy w sobie działanie mezoterapii i laserów frakcyjnych. z tego powodu jest to obecnie jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych zabiegów wykonywanych w celu uzyskania efektów odmłodzenia i ujędrnienia skóry.

Zabiegami w wykorzystaniem DermaPen możemy wygładzić zmarszczki, zniwelować pory skóry,  poprawić napięcie i elastyczność, świetnie radzi sobie z bliznami potrądzikowymi i przebarwieniami. Jest to szybki, prosty sposób do poprawy kondycji skóry i do jej odmłodzenia. Zabiegi najlepiej wykonywać w serii 3 zabiegów w odstępach 3-4 tygodnie. Zabieg trwa od 30 do 60 min, skórę znieczulamy kremem, następnie dezynfekujemy.

Po naniesieniu na skórę odpowiedniego preparatu dobranego do rodzaju skóry i leczonego problemu, wykonujemy kilka pasaży celem jak najdokładniejszego pokrycia leczonych powierzchni. W trakcie zabiegu widoczne jest równomierne zaczerwienie skóry, z możliwością punktowego krwawienia. Mimo głębokiego nakłuwania do 2,5 mm, nie dochodzi do powstawania krwiaków i siniaków. Po zabiegu stosujemy maskę ochronną, lub odpowiednie nanomaski, które dzięki właściwościom przyspieszającym gojenie skóry łagodzą zaczerwienienie i obrzęk bez hamowania stanu zapalnego. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może odczuwać ciepło i lekkie pieczenie. Następnego dnia skóra może być zaróżowiona, napięta, jak po lekkim oparzeniu słonecznym. Po 3-4 dniach może pojawić się delikatne złuszczanie naskórka. Zarówno po samym zabiegu jak i w kolejnych dniach stosuje się preparaty kontrolujące i przyspieszające regeneracje skóry, np. Zinalfat Po ok 7 dniach widoczne są pierwsze efekty terapii. Ostateczne wyniki widoczne są po miesiącu od zakończenia leczenia. Zapraszamy na bezpłatne konsultację, jeśli masz pytania odnośnie zabiegu zapraszamy do kontaktu

Przeciwwskazania

 • Choroby układu krążenia
 • Stany zapalne
 • Łuszczyca
 • Trądzik ropny
 • Wypełniacze i botoks
 • Opalanie i sauna
  w ciągu 3 dni przed zabiegiem
 • Znamiona
 • Brodawki
 • Opryszczka
 • przyjmowanie antybiotyków

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Wypróbuj także inne zabiegi odmładzające, które pozwolą ci cieszyć się młodą i piękną skórą.

Zadzwoń po poradę lub umów się na konsultację 500 767 457 Cennik

Cennik

okolice oczu 210 zł
twarz 360 zł
twarz + szyja 410 zł
twarz + szyja + dekolt 500 zł
Napisz do nas

Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Katarzyna Korab,

ul.Dunajewskiego 2,
31-133 Kraków

tel: +48 500 767 457
e-mail: krk.gabinet@gmail.com

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 21:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Dojedziesz do nas autobusem linii:
124,152,304,424,502, 601,605,618,902

i tramwajem linii:
2,4,8,13,14,18,20,24,
wysiadając na przystanku Teatr Bagatela

2018 Gabinet Kosmetologii Katarzyna Korab | Polityka prywatności