Masaże Kraków – metody relaksacyjne i lecznicze

Serdecznie zapraszamy na MASAŻE relaksacyjne i lecznicze w Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej w centrum Krakowa.

Oferujemy zniżki na PAKIETY

Możliwość wykupienia na PREZENT dla bliskiej osoby w formie BONU: masaż ajurwedyjski, balijski, klasyczny i sportowy.

Zabiegi wykonywane przez dyplomowaną masażystkę z wieloletnim doświadczeniem

MASAŻ KLASYCZNY

Jest najczęściej stosowanym masażem. Wpływa pozytywnie na samopoczucie, usuwa zmęczenie, zmniejsza nadmierne napięcie mięśni.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich technik pobudza układ krążenia, ułatwia pozbywanie się przez organizm szkodliwych produktów przemiany materii, wzmacnia mięśnie, kości i stawy.

Sprzyja regeneracji sił i eliminuje ujemne efekty stresu.

Stosowany regularnie przeciwdziała starzeniu się i wiotczeniu skóry, ujędrnia mięśnie i poprawia stan zdrowia, staje się integralną częścią zdrowego stylu życia.

TERAZ 60 min 130,-

MASAŻ SPORTOWY

Masaż sportowy stanowi integralną część treningu sportowego.

Bazuje na technikach masażu klasycznego i leczniczego.

Przeznaczony jest zarówno dla zawodowych sportowców, jak i amatorów.

Głównym celem masażu jest zwiększenie skuteczności i wydajności pracy mięśni, przeciwdziałanie przeciążeniom i kontuzjom oraz przyspieszenie regeneracji mięśni po intensywnym wysiłku fizycznym.

Rodzaje masażu dla sportowców:

  • masaż treningowy przeprowadzany u lekkoatletów,
  • masaż kondycyjny,
  • masaż przed zawodami,
  • masaż restytucyjny.

Wszystkie techniki w masażu sportowego w Krakowie wykonuje się intensywnie i z dużym natężeniem, doprowadzając tym samym do intensywnego rozgrzania tkanek i mięśni.

Rodzaj masażu sportowego jest uzależniony od uprawianej dyscypliny sportowej i indywidualnie dobierany do każdego klienta.

TERAZ 60 min 130,-

MASAŻ RELAKSACYJNY

Jest to jeden z najpopularniejszych masaży, to czarodziejski, zmysłowy rytuał dla ciała, duszy i umysłu.

Głęboko relaksuje, odpręża, przywraca siły i energię. Ta metoda masażu pozwala oderwać Cię od codzienności, zapomnieć o stresie i zregenerować utraconą witalność. Masaż odprężający stosowany jest również by pozbyć się uciążliwych bólów, które zostały spowodowane kontuzją by wspomóc rehabilitację i szybszą regenerację. Ta metoda masażu dodatkowo ma wpływ na naszą sylwetkę. Dzięki systematycznemu stosowaniu zabiegu możemy kształtować sylwetkę i przyspieszyć proces spalania tłuszczu. Masaż relaksacyjny w Krakowie rozbija tkankę tłuszczową sprawiając, że sylwetka staje się smuklejsza i piękniejsza, organizm szybciej pozbywa się toksyn a ciało jest jędrne i elastyczne.

W zależności od upodobań naszych Gości, masaż możemy wykonać bardzo delikatnie lub mocniej – ponieważ każdy z nas inaczej postrzega relaks.

Olejek rozpieszcza skórę przyjemnym ciepłem, rozluźnia blokady i napięcia mięśniowe, a spokój, blask świec, sącząca się muzyka i zmysłowy zapach odpręża i wprawia w doskonałe samopoczucie.

TERAZ 60 min 130,-

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY

Masaż ten jest szczególnie polecany osobom żyjącym w ciągłym stresie. wykonywany spokojnymi i rytmicznymi ruchami niweluje stres, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – likwiduje napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością oraz z ogólnym wycieńczeniem organizmu.

Jest to świetny sposób na zrelaksowanie się i rozluźnienie oraz przygotowanie do wszystkich zadań, jakie stawia przed nami życie.

Do tego rodzaju masażu wykorzystywane są olejki aromatyczne oraz odprężająca muzyka. Kontakt olejków z zakończeniami nerwowymi w skórze powoduje natychmiastową reakcję systemu nerwowego i najbardziej pożądany efekt relaksu i odprężenia.

Masaż oczyszcza organizm, przywraca naturalną harmonię ciała, zapewnia głęboki relaks, likwiduje stres oraz negatywne emocje.

TERAZ 60 min 130,-

MASAŻ ORIENTALNY

Krew, tlen i energia muszą swobodnie przepływać w ciele. Siedzący tryb życia, brak ruchu, przykurczone mięśnie to źródło blokad i dyskomfortu.

Masaże orientalne, czerpiące z mądrości i doświadczeń medycyny chińskiej przynoszą widoczną poprawę samopoczucia, usuwając nagromadzone w ciele napięcia i toksyny.

Całe ciało stymulowane jest do harmonijnej pracy, a tak funkcjonujący organizm może uwalniać się od toksyn i żyć pełnią życia.

TERAZ 60 min 130,-

MASAŻ LOMI LOMI

Lomi Lomi jest wspaniałym masażem o działaniu relaksującym, leczniczym i terapeutycznym w jednym. Charakteryzuje się dużą płynnością i harmonią ruchu. Szacunek okazywany osobie masowanej sprawia, że czuje się ona wyjątkowa.

Wpływ tego masażu nie dotyczy tylko sfery fizycznej, ale i emocjonalnej.

Masaż ten bezboleśnie pomaga uwolnić się od przykrych wspomnień, traumatycznych wydarzeń oraz skoncentrować się na tym, co jest tu i teraz, czyli wrócić do rzeczywistości i w niej się odnaleźć.

Masaż Lomi Lomi wyzwala pozytywną energię, która przyczynia się do ponownego odkrycia przez pacjenta radości i chęci do życia, a ponadto wnosi w jego świadomość wiele światła i miłości do wszystkiego, co go otacza, a co za tym idzie, prowadzi do pokochania samego siebie.

Pacjent po masażu ma wrażenie lekkości, błogości, zadowolenia, spełnienia i postrzega siebie jako człowieka, przed którym świat stoi otworem i który nie lęka się żadnych zmian.

Masaż Lomi Lomi prowadzi do doświadczenia, że nasza dusza i ciało znajdują się w doskonałej równowadze, harmonii, że czujemy się dobrze we własnym ciele i z samym sobą. Cała moc dokonywania zmian tkwi w nas samych, a uwalnia się właśnie w stanie głębokiego relaksu.

TERAZ 60 min 130,-

MASAŻ BALIJSKI

Masaż ten jest zabiegiem relaksującym i niwelującym bóle mięśniowe, przynoszącym fizyczne i psychiczne ukojenie.

Ze względu na wysoką intensywność i skuteczne działanie, tradycyjna terapia balijska stanowi jedną z najpopularniejszych obecnie technik masażu.

W ramach tradycyjnego masażu tą techniką praktykuje się głębokie oddziaływanie dłońmi poprzez silny ucisk akupresurowy i następujące po nim intensywne uciskanie, gładzenie, opukiwanie, rozcieranie i delikatne rozciąganie skóry.

Bardzo istotnym elementem balijskiego systemu terapeutycznego jest stosowanie olejków eterycznych (różanego, jaśminowego, bergamotkowego, ylang-ylang, etc.), których zadaniem jest rozluźnienie i uspokojenie pacjenta oraz zapewnienie prawidłowego przepływu krwi i limfy. Masaż odbywa się najczęściej przy odprężających dźwiękach oryginalnej balijskiej muzyki.

TERAZ 60 min 130,-

MASAŻ AJURWEDYJSKI

Masaż ten pomaga zachować zdrowie, świadomość i długowieczność.

Wpływa korzystnie na całe ciało. Ułatwia trawienie i przyswajanie, pobudza krążenie krwi i wymianę płynów w tkankach, usuwa stany zapalne i opuchliznę, a także blokady. Masaż całościowo wpływa na układ odpornościowy i pomaga zachować optymalne zdrowie.

Wykonywany regularnie, pozwala uregulować funkcjonowanie ciała pod względem fizycznym, mentalnym i duchowym.

Masaż jest terapią, która pozwala odblokować kanały energetyczne nadi dla prawidłowego przepływu energii witalnej.

W trakcie masażu toksyny usuwane są z ciała, kanały energetyczne odblokowują się, pozwalając na swobodny przepływ energii życiowej. Masaż ajurwedyjski zwiększa sprawność umysłową i wydolność fizyczną.

TERAZ 60 min 130,-

Umówi się na wizytę
e-mail: krk.gabinet@gmail.com
tel. 796 26 25 26

Na masaże umawiamy od godziny 10:00 do 22:00 od poniedziałku do soboty

Zapisz się ON-LINE
+48 500 767 457
Masaże Kraków – metody relaksacyjne i lecznicze
5 z 5 głosów

Napisz do nas

Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Katarzyna Korab,

ul.Dunajewskiego 2,
31-133 Kraków

tel: +48 500 767 457
e-mail: krk.gabinet@gmail.com

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 21:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Dojedziesz do nas autobusem linii:
124,152,304,424,502, 601,605,618,902

i tramwajem linii:
2,4,8,13,14,18,20,24,
wysiadając na przystanku Teatr Bagatela

2018 Gabinet Kosmetologii Katarzyna Korab | Polityka prywatności