Pedicure hybrydowy Kraków

Opis zabiegu

  • Czas zabiegu 45-120 min
  • Cena od 120 zł

W Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej w Krakowie paznokcie są wykonywane w sterylnych warunkach, każda nasza klientka otrzymuje swój zestaw pilników, który jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla niej. Rygorystycznie przestrzegamy zasad sterylizacji i higieny w trakcie zabiegów pedicure.

Wiemy jak ważne jest Twoje bezpieczeństwo podczas wykonywanych przez nas usług, dlatego też zawsze pracujemy na wysokiej jakości produktach, które nie zawierają szkodliwych substancji i formaldehydu.

Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu pielęgnacji stóp i dłoni oraz profesjonalnego manicure i pedicure hybrydowego, żelowego, klasycznego czy japońskiego.

Zabiegi kosmetyczne dostępne w naszym Salonie

PEDICURE KLASYCZNY

Polega na opracowaniu płytki paznokcia i nadaniu jej odpowiedniego kształtu, a także na odsunięciu lub wycięciu skórek w zależności od preferencji. Następnie paznokcie malowane są bezbarwną odżywką wzmacniającą lub kolorowym lakierem. Całość zabezpieczamy topem. Po wyschnięciu paznokci pedicurzystka wmasowuje profesjonalny odżywczo-regenerujący krem przeznaczony do pielęgnacji dłoni i paznokci.

Dzięki takiemu zabiegowi stopy wyglądają estetycznie i są zadbane.

PEDICURE HYBRYDOWY

Pedicure hybrydowy jest rozwiązaniem unikalnym i rewolucyjnym. Zabieg na stopy możesz wykonać tuż przed wyjściem na kolację bez obawy o zdarcie lub starcie warstwy kosmetyku. Wykonując hybrydowy pedicure, nie musisz martwić się również o odpryskiwanie lakieru – efekt lśniących paznokci utrzyma się przez minimum 14 dni. Hybrydowy lakier na paznokciach wyschnie niemal natychmiast, dzięki utwardzeniu w lampie UV, tworząc gładką, nieskazitelną powierzchnię koloru. Do wyboru mamy 150 kolorów znanych marek takich jak:  INDIGO, Shellac CND, EstetiQ, Słowianka.

Tylko u nas. Hybrydowe paznokcie w zdumiewająco niskiej cenie – 110 zł. Wykonujemy także malowanie francuskie paznokci.

PEDICURE ŻELOWY

Pedicure żelowy jest bardzo trwały i pozwala na przedłużenie paznokci. Przedłużanie paznokci wykonujemy na tipsach lub na specjalnej formie. Zastosowanie żeli pozwala na duże możliwości zdobienia, takie jak zatapianie cyrkonii czy ozdób. Po upływie około 3-4 tygodni należy uzupełnić odrost paznokcia.

PEDICURE JAPOŃSKI

To metoda wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Pedicure nadaje paznokciom blask, a także wzmacnia je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Metoda ta zalecana jest dla paznokci, kruchych, łamliwych i rozdwajających się.

PEDICURE IBX SYSTEM

To rewolucyjny produkt sygnowany marką Famous Names. Za jego innowacyjnością stoi opatentowana formuła, która pozwala na ochronę paznokci od środka. To jedyny taki zabieg na świecie, który, w przeciwieństwie do innych produktów, przenika do wnętrza płytki paznokcia, dzięki czemu wzmacnia go od środka.

IBX System to zabieg dwuczęściowy, na który składa się produkt o nazwie IBX oraz drugi – IBX Repair. Działanie pierwszego z nich służy odbudowie osłabionych paznokci, dlatego polega na spajaniu górnych warstw płytki, co zapobiega rozdwajaniu, kruszeniu i łuszczeniu. Paznokcie rosną mocniejsze, dłuższe i gładkie, mają zdrowy połysk oraz naturalny kolor. Dzięki temu, że preparat naprawia poważne uszkodzenia nie tylko na wierzchu płytki, ale też w głębszych warstwach, przyczynia się do stworzenia możliwości naturalnego wzrostu paznokci.

Natomiast, druga część produktu IBX System świetnie sprawdza się w roli bazy pod różnego rodzaju stylizacje paznokci: akrylowe, żelowe czy hybrydowe. Tworzy specjalną powłokę ochronną i przyczynia się do redukcji białych plamek, które często powstają na naturalnej płytce paznokcia pod stylizacjami. IBS Repair chroni przed ewentualnym, ponownym uszkodzeniem paznokci.

Warto mieć świadomość, że IBX System nie działa na zasadzie tradycyjnych odżywek do paznokci, ponieważ jest to preparat naprawczy. Dzięki temu, efekty jego stosowania będą nie tylko spektakularne, ale i długotrwałe.

W ciągu 5 dni od wykonania paznokci możesz zgłosić ewentualne korekty, zastrzeżenia lub naprawy BEZPŁATNIE.

Zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego w Krakowie

Zadbaj o swoje rzęsy i paznokcie. Sprawdź inne oferowane przez nas zabiegi

Zadzwoń po poradę lub umów się na konsultację 500 767 457 Cennik

Cennik

kryształki Swarovskiego + 1 zł/szt
malowanie francuskie/wszystkie zdobienia + 20 zł
pedicure klasyczny 100 zł
pedicure japoński 110 zł
pedicure ibx system ( regeneracja płytki paznokci ) 120 zł
pedicure hybrydowy 120 zł
pedicure hybrydowy + system ibx 170 zł
pedicure żelowy 140 zł
pedicure żelowy + ibx 190 zł
pedicure klasyczny z masażem stóp 190 zł
pedicure hybrydowy z masażem stóp 200 zł
samo zdjęcie hybrydy u stóp 30 zł
samo zdjęcie żelu u stóp 30 zł
Napisz do nas

Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Katarzyna Korab,

ul.Dunajewskiego 2,
31-133 Kraków

tel: +48 500 767 457
e-mail: krk.gabinet@gmail.com

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 21:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Dojedziesz do nas autobusem linii:
124,152,304,424,502, 601,605,618,902

i tramwajem linii:
2,4,8,13,14,18,20,24,
wysiadając na przystanku Teatr Bagatela

2018 Gabinet Kosmetologii Katarzyna Korab | Polityka prywatności