Profesjonalne zagęszczanie i przedłużanie rzęs Kraków

Opis zabiegu

  • Cena 150 - 250 zł
  • Czas zabiegu 120 min

Najwyższa jakość produktów

W Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej nasze Klientki mogą <strong>przedłużyć i zagęścić swoje naturalne rzęsy</strong>. Pracujemy na wysokiej jakości produktach NOBLE LASHES – marce znanej i cenionej w ponad 30 krajach na całym świecie. W naszej ofercie znajdują się produkty jedwabne, wykonane z jedwabnych protein, jak i rzęsy z domieszką włókna syntetycznego.

Stosowane produkty nie obciążają naturalnych rzęs i są w pełni bezpieczne dla oka.

Przedłużamy i zagęszczamy rzęsy trzema metodami

Metoda 1:1

Do jednego włoska naturalnego przyklejany jest jeden jedwabny odsunięty od powierzchni skóry o ok 1 mm. Ogranicza to wystąpienie reakcji alergicznej na zastosowane preparaty.

Metoda 2:1

Do jednego naturalnego włoska przyklejane są dwa sztuczne. Daje to efekt zagęszczenia i wydłużenia, a dzięki zastosowaniu produktów z futra norek, zabieg nie obciąża nadmiernie naturalnych rzęs.

Metoda 3:1

Do naturalnych włosków doklejane są trzy wyprodukowane z futra norek. Jest to metoda dedykowana osobom o rzadkich rzęsach.

Przedłużone rzęsy utrzymują się ok 4 – 6 tygodni, jednak uzupełnienie zaleca się po upływie 3 do 4 tygodni. Długość trwania zabiegu jest uzależniony od ilości naturalnych rzęs naszych Klientek. Najczęściej na zabieg trzeba zarezerwować od 2 do 3 godzin.

Zabieg jest wykonywany w komfortowej pozycji leżącej. Dzięki temu nasze Klientki czują się komfortowo podczas trwania procesu. Zalecamy nie malować przedłużonych rzęs w dniu zabiegu, ponieważ późniejszy demakijaż może je niepotrzebnie natłuścić. Po zabiegu przez minimum 3 dni nie wolno korzystać z sauny, basenu i gorących kąpieli, gdyż może to osłabić działanie kleju.

Nasi specjaliści przed przystąpieniem do pracy dokładnie obejrzą Państwa rzęsy, by dobrać odpowiednią metodę, grubość, długość oraz profil podkręcenia. Dopiero po takiej analizie stylistka przystąpi do zabiegu. Dzięki doświadczeniu i wiedzy, nasz wykwalifikowany personel potrafi idealnie wymodelować rzęsy.

Wygoda, elegancja, trwałość

Istotną zaletą posiadania sztucznych rzęs jest wygoda. Dzięki nim Panie nie muszą poświęcać dodatkowych minut na makijaż oczu. Niestraszna jest im także pogoda. Odpowiednio dobrane rzęsy spowodują wizualne powiększenie oka oraz wyeksponują jego kolor i kształt. Jest to idealna alternatywa dla Pań, które nie mają czasu na codzienny makijaż.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, gdzie zostaną Państwo profesjonalnie obsłużeni.

Przeciwwskazania

  • zapalenie spojówek
  • jaskra
  • infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe oka
  • zaćma
  • zespół suchego oka
  • retinopatia cukrzycowa
Zadzwoń po poradę lub umów się na konsultację 500 767 457 Cennik

Cennik

Przedłużanie rzęs 1:1 150 zł
Przedłużanie rzęs 2:1 200 zł
Przedłużanie rzęs 3:1 250 zł
Zdjęcie rzęs 30 zł
Uzupełnienie do 3 tygodni 1:1 80-90 zł
Uzupełnienie do 3 tygodni 2:1 110-120 zł
Uzupełnienie do 3 tygodni 3:1 140-150 zł
5 z 46 głosów
2018 Gabinet Kosmetologii Katarzyna Korab | Polityka prywatności