Profesjonalne zagęszczanie i przedłużanie rzęs Kraków

Opis zabiegu

  • Cena 160 - 260 zł
  • Czas zabiegu 120 min

Najwyższa jakość produktów

W Gabinecie Kosmetyki Profesjonalnej nasze Klientki mogą przedłużyć i zagęścić swoje naturalne rzęsy. Pracujemy na wysokiej jakości produktach NOBLE LASHES – marce znanej i cenionej w ponad 30 krajach na całym świecie. W naszej ofercie znajdują się produkty wysokiej klasy produkty wykonane z jedwabnych protein, jak i rzęsy z domieszką włókna syntetycznego. Stosowane produkty nie obciążają naturalnych rzęs i są w pełni bezpieczne dla oka.

NOWOŚĆ Wykonujemy również usługi z zakresu laminacji i liftingu rzęs – dłuższe, gęstsze i piękniejsze rzęsy oraz pielęgnacja w jednym.

ZABIEG LIFTINGU I LAMINACJI RZĘS

pozwala na uzyskanie efektu dłuższych, optycznie gęstszych i podkręconych rzęs. Spektakularny rezultat podkręcenia wzmocniony poprzez nałożenie skoncentrowanej keratyny sprawia, że rzęsy są zregenerowane błyszczące i optycznie wydłużone.

Całość dopełnia koloryzacja rzęs, która sprawi, że Twoje spojrzenie będzie bardziej wyeksponowane.

Wypróbuj ten fantastyczny zabieg w super cenie 150 zł

Metoda 1:1

Do jednego włoska naturalnego przyklejany jest jeden jedwabny odsunięty od powierzchni skóry o ok 1 mm. Ogranicza to wystąpienie reakcji alergicznej na zastosowane preparaty.

Metoda 2:1

Do jednego naturalnego włoska przyklejane są dwa sztuczne. Daje to efekt zagęszczenia i wydłużenia, a dzięki zastosowaniu produktów z futra norek, zabieg nie obciąża nadmiernie naturalnych rzęs.

Metoda 3:1

Do naturalnych włosków doklejane są trzy wyprodukowane z futra norek. Jest to metoda dedykowana osobom o rzadkich rzęsach.

Przedłużone rzęsy utrzymują się ok 4 – 6 tygodni, jednak uzupełnienie zaleca się po upływie 3 do 4 tygodni. Długość trwania zabiegu jest uzależniony od ilości naturalnych rzęs naszych Klientek. Najczęściej na zabieg trzeba zarezerwować od 2 do 3 godzin.

Zabieg jest wykonywany w komfortowej pozycji leżącej. Dzięki temu nasze Klientki czują się komfortowo podczas trwania procesu. Zalecamy nie malować przedłużonych rzęs w dniu zabiegu, ponieważ późniejszy demakijaż może je niepotrzebnie natłuścić. Po zabiegu przez minimum 3 dni nie wolno korzystać z sauny, basenu i gorących kąpieli, gdyż może to osłabić działanie kleju.

Nasi specjaliści przed przystąpieniem do pracy dokładnie obejrzą Państwa rzęsy, by dobrać odpowiednią metodę, grubość, długość oraz profil podkręcenia. Dopiero po takiej analizie stylistka przystąpi do zabiegu. Dzięki doświadczeniu i wiedzy, nasz wykwalifikowany personel potrafi idealnie wymodelować rzęsy.

Wygoda, elegancja, trwałość

Istotną zaletą posiadania sztucznych rzęs jest wygoda. Dzięki nim Panie nie muszą poświęcać dodatkowych minut na makijaż oczu. Niestraszna jest im także pogoda. Odpowiednio dobrane rzęsy spowodują wizualne powiększenie oka oraz wyeksponują jego kolor i kształt. Jest to idealna alternatywa dla Pań, które nie mają czasu na codzienny makijaż.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, gdzie zostaną Państwo profesjonalnie obsłużeni.

Przeciwwskazania

  • zapalenie spojówek
  • jaskra
  • infekcje bakteryjne, grzybicze i wirusowe oka
  • zaćma
  • zespół suchego oka
  • retinopatia cukrzycowa

Zadbaj o swoje rzęsy i paznokcie. Sprawdź inne oferowane przez nas zabiegi

Zadzwoń po poradę lub umów się na konsultację 500 767 457 Cennik

Cennik

metoda 1:1 150 zł
metoda 2:1 200 zł
metoda 3:1 250 zł
Uzupełnienie do 3 tygodni 1:1 100 zł
Uzupełnienie do 3 tygodni 2:1 130 zł
Uzupełnienie do 3 tygodni 3:1 160 zł
Zdjęcie rzęs 40 zł
Lifting i laminacja rzęs Noble Lashes 150 zł
Profesjonalne zagęszczanie i przedłużanie rzęs Kraków
5 z 46 głosów

Napisz do nas

Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Katarzyna Korab,

ul.Dunajewskiego 2,
31-133 Kraków

tel: +48 500 767 457
e-mail: krk.gabinet@gmail.com

Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 21:00
Sobota: 09:00 - 15:00
Niedziela: nieczynne

Dojedziesz do nas autobusem linii:
124,152,304,424,502, 601,605,618,902

i tramwajem linii:
2,4,8,13,14,18,20,24,
wysiadając na przystanku Teatr Bagatela

2018 Gabinet Kosmetologii Katarzyna Korab | Polityka prywatności